Zespół

CENTRUM PSYCHOTERAPII to miejsce spotkań osób poszukujących wsparcia, nastawionych na rozwój, refleksję, doceniających zdrowy tryb życia, chcących pozytywnie wpływać na swoje życie. Nasz zespół to nie tylko profesjonaliści, ale entuzjaści, z zakresu psychologii, psychoterapii i dietetyki, którzy wykorzystując swoje kwalifikacje pomagają w rozwoju, udzielają wsparcia i niosą pomoc swoim klientom.

mgr Izabela Szarmach -absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Założyła Centrum Psychoterapii we Wrocławiu, by pomagać osobom przeżywającym problemy osobiste. Konsekwentnie i dyskretnie wspiera klienta w wypracowaniu przez niego zdrowych metod radzenia sobie m.in. z obniżonym nastrojem, niskim poczuciem własnej wartości lub poczuciem bezradności. Wierzy w potencjał kryjący się w człowieku a“jako spokojny i cierpliwy obserwator podąża z klientem wyboistą niekiedy drogą powrotu do równowagi i samoakceptacji.Swoją wiedzę i umiejętności, a także życiową życzliwość oferuje także rodzicom zmagającym się z trudnościami wychowawczymi, które doświadczają w związku z tym zagubienia, poczucia winy i przeciążenia. Pasjonatka zarówno gromadzenia wiedzy, jak i dzielenia się nią: od 2003 wykłada w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu i prowadzi warsztaty dla nauczycieli, rodziców i biznesmenów. Prywatnie interesuje się psychologią kobiety, psychologią pozytywną  i zdrowia oraz seksualnością człowieka. Nieustannie wierzy w rozwój i zmianę na lepsze niezależnie od sytuacji w jakiej znajduje się klient. Gdy potrzebuje pobyć sama, jedzie nad polskie morze, którego piękno inspiruje ją niezależnie od pory roku.

Od września 2015 roku przyjmuje w Koszalinie w Centrum Psychoterapii oraz we Wrocławiu.


mgr Kamila Malawskapsycholog, psychoterapeuta - w trakcie certyfikacji, mediator. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim i Studia Podyplomowe w zakresie Seksuologii.  Wykształcenie terapeutyczne zdobywa w Centrum Terapii Krótkoterminowej w Łodzi. Specjalizuje się w diagnozie i terapii dzieci i osób dorosłych po nadużyciach seksualnych. Od lat prowadzi terapię ofiar przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej.
Ponadto zajmuje się terapią dzieci moczących, lękowych, depresyjnych, agresywnych oraz z  zaburzeniami odżywiania.  Umiejętności psychoterapeutyczne kształciła m.in. w: Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie - Instytut Psychologii Zdrowia Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Diagnoza i wsparcie psychologiczne wobec dziecka doznającego przemocy seksualnej oraz wobec jego rodziny - Instytut Psychoterapii Ego we Wrocławiu, Terapia Psychologiczna z Dzieckiem doznającym Przemocy Seksualnej oraz z  jego rodziną - Instytutem Psychoterapii Ego we Wrocławiu, Terapia dzieci moczących się i ich rodzin  – Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie, Psychoterapia zaburzeń lękowych – Polski Instytut Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie.  
Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej. Współpracuje z przedszkolami, domami dziecka, środowiskowymi domami samopomocy. Prowadzi również  szkolenia oraz warsztaty z profilaktyki przemocy seksualnej zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi. Obecnie zajmuje równeż stanowisko  wicedyrektora w przedszkolu.

Przyjmuje we Wrocławiu i Strzelinie.


dr n. med. Anna Felińczak - absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich oraz Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wykładowca, prowadzi wykłady i ćwiczenia ze studentami Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu oraz studentami kierunku dietetyka w Niepublicznej Wyższej Szkole Medycznej we Wrocławiu. Dietetyk w poradni Dobry Dietetyk. W pracy badawczej podejmuje problematykę dotyczącą zachowań zdrowotnych dzieci i młodzieży ze szczególnym ukierunkowaniem na występowanie nadwagi i otyłości. Jest także autorem programów zdrowotnych pt: „Rozpoznawanie wczesnych zagrożeń nadwagi i otyłości dzieci w wieku szkolnym miasta Wrocławia” oraz „Redukcja masy ciała poprzez ukierunkowaną i systematyczną aktywność fizyczną” Prowadzi współpracę z Urzędem Miasta Wrocławia w zakresie propagowania wśród dzieci i młodzieży zdrowego stylu życia, ukierunkowanego na aktywność oraz zdrowe odżywianie, unikanie używek, dbanie o prawidłową masę ciała. Specjalizuje się w terapii nadwagi i otyłości, niedowagi, żywieniu w chorobach, żywieniu kobiet w ciąży.

Przyjmuje we Wrocławiu i Wałbrzychu.


Mgr inż. Weronika Woźniak - dietetyk, ukończyła Technologię Żywienia w Koszalinie oraz Akademię Dietetyki w Szczecinie. Od 2 prowadzi gabinet dietetyczny „Zdrowa Linia”  w Koszalinie.  Ponadto współpracuje również z Instytutem Zdrowia „Sofra”. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując na oddziale diabetologicznym w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie oraz prowadząc liczne szkolenia w zakresie dietetyki. Specjalizuje się w układaniu diet zgodnych z testami na nietolerancję pokarmową oraz testami genetycznymi. Swoje konsultacje prowadzi zgodnie z zasadami dietcoachingu.
Popołudniami prowadzi zajęcia Nordic Walking, relaksując się po całym dniu spędzonym w gabinecie.

Przyjmuje w Koszalinie – www.zdrowalinia.eu